To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Praca dla każdego! Produkcja i magazyny oraz wiele innych ofert !!!

Zatrudnimy pracowników magazynowych / możliwość zatrudnienia par, oraz znajomych

Magazyny w miejscowościach:

Ede, Moerdijk, Breda, Hedel

Opis stanowiska:

  • realizacja zamówień
  • pakowanie
  • sortowanie owoców
  • rozładunek dostaw
  • załadunek towarów
  • przygotowywanie towaru do wysyłki

Oferujemy:

  • Pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,
  • Zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi, mieszkania zgodne z normą SNF,
  • dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),
  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii,
  • wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego

(dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.),

  • atrakcyjne stawki godzinowe, dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO),
  • umowa o pracę tymczasową (minimum 3 miesiące)

Wymagania:

  • podstawowa / komunikatywna znajomość języka angielskiego - w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń klikając w przycisk aplikowania- mile widziane CV.