To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Lublin.

Produkcja kanapek w Holandii-od już!!!

Szukasz pewnej pracy z pewnymi godzinami ? Aplikuj już dziś !!! Możliwość skredytowania przejazdu !!!

Wymagania :

mile widziane prawo jazdy

dyspozycyjność na minimum 3 miesiące

podstawowa znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków :

praca na linii produkcyjnej przy przygotowywaniu kanapek;

układanie odpowiednich składników na kanapkach;

pakowanie kanapek, naklejanie etykiet na gotowe produkty.

Oferujemy :

Pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii

możliwy przejazd kredytowany

wypłaty co tydzień lub co miesiąc

opiekę polskich koordynatorów

zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych ( hotele, domki jednorodzinne)

ubezpieczenie

dodatki wakacyjne, zmianowe, za nadgodziny

Czekamy właśnie na Ciebie ! Nie zwlekaj , wyślij do nas swoje cv!!

  • Dodane o 16:43, 30 września 2020
  • Wyświetleń:2043
  • ID ogłoszenia: 627520459

Ogłoszenia użytkownika Aneta