To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Bydgoszcz.

Produkcja / Kredytowany przejazd / Również dla par

6 000 - 9 000 zł/mies.

Zatrudnimy pracowników produkcyjnych z możliwością startu od zaraz, zorganizujemy Twój wyjazd i go skredytujemy!!! Zapewnimy mieszkanie, dojazd do pracy. Prześlij swoje zgłoszenie -resztą my się zajmiemy.

Praca w zakładach mięsnych w kilku miejscowościach,

Możliwa również praca w piekarni, magazynach, szklarniach, przeładunkach

Prześlij swoje zgłoszenie - zobaczymy co możemy Tobie zaproponować

Stawka godzinowa 10,77 - 11, 35 Euro brutto

Opis stanowiska:

Pakowanie,

Obsługa maszyn produkcyjnych,

Obsługa myjki,

Sortowanie produktów na taśmie,

Realizacja zamówień,
Kompletowanie towaru,
Rozładunek / załadunek

Oferujemy:

Pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,
Zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi, mieszkania zgodne z normą SNF,
Dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii - możemy SKREDYTOWAĆ TWÓJ PRZEJAZD
Wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach,

dni wolne itp.),
Atrakcyjne stawki godzinowe, dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO),
Umowa o pracę tymczasową (minimum 3 miesiące) - to nie jest praca sezonowa.

Wymagania:

zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
podstawowa znajomość języka angielskiego
mile widziane prawo jazdy kat. B,
dyspozycyjność na minimum 3 miesiące

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń klikając w przycisk aplikowania- mile widziane CV.

KRAZ 273

  • Dodane o 16:51, 28 września 2020
  • Wyświetleń:3882
  • ID ogłoszenia: 627068127

Ogłoszenia użytkownika Małgorzata Gierwatowska Flexcraft