To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Bydgoszcz.

Produkcja, pakowanie, start od zaraz!!! KREDYTUJEMY WYJAZD

7 000 - 9 000 zł/mies.

Zatrudnimy pracowników produkcyjnych z możliwością startu od zaraz, zorganizujemy Twój wyjazd i go skredytujemy!!! Zapewnimy mieszkanie, dojazd do pracy. Prześlij swoje zgłoszenie -resztą my się zajmiemy.

Praca w zakładach mięsnych w kilku miejscowościach : Scherpenzeel, Boxtel, Apeldoorn, Enschede, Groenlo

Opis stanowiska:

- pakowanie mięsa w folię, do pudełek

- sortowanie mięsa wg barwy i masy;

- czyszczenie skrzynek i układanie na paletach;

- układanie skrzynek z mięsem na paletach;

- wkładanie mięsa do maszyny/na taśmę produkcyjną;

Oferujemy:

  • Pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,
  • Zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi, mieszkania zgodne z normą SNF,
  • Dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),
  • Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii - możemy SKREDYTOWAĆ TWÓJ PRZEJAZD
  • Wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.),
  • Atrakcyjne stawki godzinowe, dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO),
  • Umowa o pracę tymczasową (minimum 3 miesiące) - to nie jest praca sezonowa.

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziana
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń klikając w przycisk aplikowania- mile widziane CV.

Poszukujesz innej pracy? znasz język angielski? mamy też inne oferty - piekarnie, pralnie, magazyny - wspólnie wybierzemy najbardziej odpowiednią ofertę pracy!!!

KRAZ 273

  • Dodane o 10:39, 30 września 2020
  • Wyświetleń:9958
  • ID ogłoszenia: 617749818

Ogłoszenia użytkownika Dagmara